Prečo sa registrovať

Každý užívateľ registráciou získava automaticky 5% zľavu z bežných cien uvedených v e-shope

Registrovaný užívateľ môže využívať rozšírené služby nášho internetového obchodu ako je napr. prehľad a históriu objednávok, možnosť stiahnutia nákupných dokladov v elektronickej podobe pod.

Nová registrácia

V prípade že ste nový zákazník registráciu si vytvoríte "REGISTRÁCIA". Po vyplnení všetkých potrebných údajov si zvoľte užívateľské meno a heslo, ktoré si zapamätajte pre ďalšie nákupy. Pozor na správne zadanie kontaktného telefónu, emailu a dodacej adresy.

Už som nakupoval

Ak ste u nás už nakupoval osobne alebo cez elektronický obchod a nemáte (alebo ste zabudli) užívateľské meno alebo heslo, môžete kedykoľvek požiadať o prihlasovacie údaje.

Nový obchodný partner

Organizácia a firmy u nás do budúcna môžu využiť ľahkého prístupu k svojmu účtu pomocou vlastnej pripravovanej sekcie. Cenová kategória a teda výsledné ceny sa dajú nastaviť individuálne v závislosti na výške Vašich odberov.


Najdôležitejšia výhoda !!!

Káždý registrovaný zákazník má možnosť využiť služby požičovne.

Iba registrovaný užívateľ má ďalej možnosť u vybraných druhov tovaru, nakúpiť až s 30% lacnejšie. V prípade ak si zvolíte pri registrácii aj možnosť zasielania noviniek budete vždy aktuálne informovaný o týchto zľavách, akciových cenách a nových tovaroch.

Neváhajte sa registrovať.  "Registrácia do obchodu"