Dodacie podmienky

Dodacie podmienky leveling system & tools LEVELLO ®

Predávajúci / prevádzkovateľ

Internetový obchod leveling system & tools levello, ako aj stránku levello.sk prevádzkuje spoločnosť raz dva tri s.r.o., Ivanská cesta 10/C, 821 04 BRATISLAVA, IČO: 47393882, IČ DPH: SK2023882641, spoločnosť zapísaná v obchodnom registri okr. súdu Bratislava I, oddiel: sro, vložka č. 92760 / B.


Dodacie podmienky

Po obdržaní objednávky od kupujúceho, zašle predávajúci obratom kupujúcemu informáciu o prijatí objednávky e-mailom. V prípade, ak je tovar skladom, tak ho predávajúci expeduje, odovzdá dopravcovi nasledujúci pracovný deň po obdržaní objednávky. V prípade, že je objednaný tovar v našom externom sklade, alebo nie je skladom, predávajúci tovar odovzdá dopravcovi na doručenie do 3 až 7 pracovných dní od obdržania objednávky. Predávajúci bude kupujúceho zároveň informovať o predbežnom termíne dodania. Pri objednávke tovaru v hodnote nad 59€ s DPH má nárok kupujúci na dopravné zdarma, v inom prípade sa cena za doručenie bude účtovať podľa cenníka dopravcu, ktorého si kupujúci zvolí pri objednávke tovaru.

Dodávku tovaru si vyberie kupujúci pri objednaní tovaru a to z niekoľko ponúkaných možností:

  • osobne, na odbernom mieste v Bratislave - poplatok 0€, /123-point/
  • balíkom slovenskej pošty, /dočasne nedostupná služba/
  • prepravnou službou GLS, za poplatok 3.90€
  • iný dopravca /momentálne sa pripravujúca služba/
  • rozvoz tovaru Bratislava a okolie /momentálne sa pripravujúca služba/

V prípade ak nebude zásielka doručená kupujúcemu a bola riadne objednaná, prijatá a potvrdená, prípadne už aj uhradená cez obchod na stránke levello.sk, je potrebné aby kupujúci túto skutočnosť oznámil predávajúcemu v čo najkratšom čase, a to telefonicky, alebo cez kontaktný formulár prípadne reklamačný protokol.